Jeśli znudziły Ci się cztery ściany? - zapraszamy do współpracy. We wskazanym miejscu zorganizujemy imprezę, która przejdzie do historii jako wydarzenie. Nasze kompleksowe usługi cateringowe są wstanie zmaterializować najbardziej wymagające i szalone pomysły. Dysponując odpowiednim sprzętem, transportem i fachową obsługą gwarantujemy powodzenie nawet najśmielszych wypraw w nieznane. Od bigosu i grochówki poprzez tradycyjne potrawy z rusztu do wykwintnych i egzotycznych potraw kuchni świata, wszystko to przywieziemy i podamy Państwu w formie wedle życzenia i preferencji.

Najlepszym sposobem na dobrą atmosferę w pracy jest udana impreza integracyjna. Wychodzimy naprzeciw  oczekiwań tak pracodawców jak i pracowników. Oferujemy sprawną organizację, pomoc w doborze menu, miejsca i formy imprezy, dysponujemy możliwością zorganizowania dodatkowych atrakcji, a także cateringu w pełnym zakresie.

Jako jedyny taki dzień w życiu, dzień ślubu wymaga szczególnej celebry. Potrafimy sprawić, że zorganizowane przez nas przyjęcie weselne będzie najwspanialszym początkiem wspólnej, nowej drogi w życiu dwojga ludzi. Niezwykła dbałość o szczegóły, perfekcyjna organizacja, pomoc przy doborze menu, miła i serdeczna atmosfera, przyczynią się do niezwykłych przeżyć Państwa Młodych i Ich Gości.

Komunia to bardzo ważny dzień w życiu Państwa dziecka. Naszym zadaniem jest sprawić, żeby ta chwila utkwiła w pamięci Waszego dziecko i jego najbliższych. Organizujemy rodzinne, kameralne przyjęcia zapewniając wykwintne menu, miłą i profesjonalną obsługę.


Idealnym sposobem na wyróżnienie naszych bliskich, znajomych lub kontrahentów jest organizacja bankietu. Jesteśmy w stanie sprostać temu zadaniu oferując organizacje każdego rodzaju imprezy okolicznościowej.

wesela-zamosc

Wesela

Jako jedyny taki dzień w życiu, dzień ślubu wymaga szczególnej celebry...

bankiety-zamosc

Bankiety

Idealnym sposobem na wyróżnienie naszych bliskich, znajomych lub...

spotkania-integracyjne

Spotkania integracyjne

Najlepszym sposobem na dobrą atmosferę w pracy jest udana impreza integracyjna...

Newletter

Codziennie otrzymasz informację o naszym daniu dnia

O nas

Aspirant zlokalizowany jest przy ulicy Wyszyńskiego - jednej z głównych arterii komunikacyjnych Zamościa. Jest oddalony o niecałe 500m od zabytkowej Starówki Zamojskiej, wpisanej na... (więcej)

Kontakt

Telefon:723 677 342, 609 728 399
Email: maryniammm(at)interia.pl
Strona WWW: www.baraspirant.pl

ul. Wyszyńskiego 2, 22-400 Zamość

Nasze strony

Hotel Marina Nielisz: www.hotelmarinanielisz.pl

Stanica wodna Michalow: www.stanicamichalow.pl